Kontakt2018-11-14T12:57:59+00:00

Magnus Dahlin
Hotelldirektör

magnus.dahlin@villafridhem.se
011-622 00 | 0709-22 89 90

Sofia Regnander
Hotellchef

sofia.regnander@villafridhem.se
011-622 00 | 0706-15 84 60

Linn Jangland
Kvalitets- och miljöchef samt florist

linn.jangland@villafridhem.se
011-622 00 | 0709-22 68 40

Isabelle Carinci
Försäljning – och marknadschef

isabelle.carinci@villafridhem.se
011-622 00 | 0708-23 97 00

Victoria Nisu
Boknings- och receptionschef

victoria.nisu@villafridhem.se
011-622 00

Yvonne Ramberg
Souschef

yvonne.ramberg@villafridhem.se
011-622 00  | 0730-20 30 67

Therese Brage
Tf restaurangchef samt sommelier

therese.brage@villafridhem.se
011-622 00 | 0703-65 34 45

Josefin Mattsson
Husfru

josefin.mattsson@villafridhem.se
011-622 00

Ulf Bünger
Vaktmästeri och trädgårsmästare 

ulf.bunger@villafridhem.se
011-622 00

Ebba Ideskog 
Bröllopskoordinator samt florist 

brollop@villafridhem.se
011-622 00

Villa Fridhem
616 90 Åby

info@villafridhem.se
011-622 00 | Fax 011-622 33

Orgnr 556209-5140