Kontakt 2017-09-20T12:11:54+00:00

Magnus Dahlin
Hotelldirektör

magnus.dahlin@villafridhem.se
011-622 00 | 0709-22 89 90

Sofia Regnander
Hotellchef/bröllopskoordinator

sofia.regnander@villafridhem.se
011-622 00 | 0706-15 84 60

Linn Jangland
Kvalitets- och miljöchef

linn.jangland@villafridhem.se
011-622 00 | 0709-22 68 40

Isabelle Carinci
Sälj- och marknadskoordinator

isabelle.carinci@villafridhem.se
011-622 00 | 0708-23 97 00

Victoria Nisu
Boknings- och receptionsansvarig

victoria.nisu@villafridhem.se
011-622 00

Nicolas Facchin – (ej på bild)
Gastronomisk ledare

nicolas.facchin@villafridhem.se
011-622 00 | 0731-51 61 62

Andreas Landén
Köksmästare

andreas.landen@villafridhem.se
011-622 00  | 0705-773385

Susanne Berggren
Tf. Restaurangchef

susanne.berggren@villafridhem.se
011-622 00 |  0704-429790

Madeleine Gustavsson – ej på bild
Tf. Husfru

husfru@villafridhem.se
011-622 00

Ulf Bünger
Vaktmästeri

ulf.bunger@villafridhem.se
011-622 00

Villa Fridhem
616 90 Åby

info@villafridhem.se
011-622 00 | Fax 011-622 33

Orgnr 556209-5140