Magnus Dahlin
Hotelldirektör

magnus.dahlin@villafridhem.se
011-622 00 | 0709-22 89 90

Sofia Regnander
Hotellchef

sofia.regnander@villafridhem.se
011-622 00 | 0706-15 84 60

Linn Jangland
Kvalitets- och miljöchef samt florist

linn.jangland@villafridhem.se
011-622 00 | 0709-22 68 40

Isabelle Carinci – föräldraledig
Försäljning – och marknadschef

isabelle.carinci@villafridhem.se
011-622 00 | 0708-23 97 00

Victoria Nisu
Boknings- och receptionschef

victoria.nisu@villafridhem.se
011-622 00 | 0736-22 23 74

Yvonne Ramberg
Souschef

yvonne.ramberg@villafridhem.se
011-622 00 | 0730-20 30 67

Céline Nilsson
Restaurangchef och marknadsassistent

celine.nilsson@villafridhem.se
011-622 00 | 0762-23 37 51

Josefin Mattsson
Husfru

josefin.mattsson@villafridhem.se
011-622 00 | 0763-38 20 16

Ulf Bünger
Vaktmästeri och trädgårsmästare 

ulf.bunger@villafridhem.se
011-622 00 | 0709-22 68 36

Ebba Ideskog 
Bröllopskoordinator samt florist 

ebba.ideskog@villafridhem.se
011-622 00 | 0708-18 76 17

Villa Fridhem
616 90 Åby

info@villafridhem.se
011-622 00 | Fax 011-622 33

Orgnr 556209-5140

<